Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.
nová kolekce MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chci vědět víc...
Velkoobchod s potahovými látkami a čalounickým materiálem
Sedačka vyrobená z poťahovej látky HUG ME TOCCARE..

Sedačka vyrobená z poťahovej látky HUG ME TOCCARE..

️Ak premýšľate, ako oživiť vašu obývačku, máme pre Vás jeden tip : zelená sedačka ️ . Kúsok, ktorý rozprúdi energiu v každej miestnosti .  Zelená farba je podľa dizajnérov jednou z najviac fresh farieb. Je to síce odvážna farba , ale zároveň štýlová, a rozhodne si získa každú pozornosť. ️

 

Zvolili by ste aj Vy zelenú farby sedačky alebo preferujete “klasické” neutrálne farby ? 

Dajte nám určite vedieť .. 

 

— Sedačka na fotke je vyrobená z poťahovej látky HUG ME TOCCARE, odtieň 023 .

 

https://stesa.sk/produkty/exkluzivna-kolekcia-toccare/toccare-hugme-novinka

Sdílet: