Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.
nová kolekce MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chci vědět víc...
Velkoobchod s potahovými látkami a čalounickým materiálem

Paměťová pěna VISCOR 4515

VISCOR - Základním charakteristickým znakem VISCOR pěny je její nízká elasticita, díky čemuž se tato pěna označuje také jako "líná". Když stiskneme pěnu rukou vzniklý otisk po určité době zmizí. To je důkaz její citlivosti na tělesnou hmotnost a teplotu. Tímto způsobem se VISCOR pěna dokonale přizpůsobí tvaru lidského těla. Kromě toho také snižuje tlak na celý povrch těla, díky čemuž poskytuje úlevu naší páteři, krku, rukám a nohám a umožňuje tak zdravý a pohodlný odpočinek. VISCOR pěna je ideálním řešením pro matrace, polštáře a opěrky hlavy v nábytkářském průmyslu ale iv zdravotnickém. Je možné ji použít na výrobu matrací, které slouží jako prevence proti vzniku proleženin. V nabídce hustota 4515 ve žluté barvě (nejpoužívanější standard).

VISCOR 2000X900X20 MM
884Kč
VISCOR 2000X900X30 MM
1 304Kč
VISCOR 2000X900X50 MM
2 076Kč
Technická specifikace - 574_viscor_technickyLIST.pdf (0,37 MB)
Od 884Kč
Tento produkt nelze zakoupit. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře.
Přečíst