Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.
nová kolekce MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chci vědět víc...
Velkoobchod s potahovými látkami a čalounickým materiálem

Historie

Společnost STESA založil první majitel firmy p. Štefan Szabo už v roce 1990. Orientace naší společnosti byla od samotného počátku zaměřena na prodej potahových látek a čalounické materiálu. První pobočka firmy byla založena ve stejném roce v Novém Městě nad Váhom.

Později se pobočka i sídlo firmy přesunula do nově vybudovaných prostor v Trenčianských Bohuslavicích, kde sídlí dosud. Naší vizí je pokračovat v tradici započaté v roce 1990, přinášet nové trendy a vývoj v dané oblasti.

O firmě

V areálu firmy o rozloze 1500 m² se nacházejí skladové prostory a podniková prodejna, ve které rádi obsloužíme velké, střední či malé firmy, ale i konečného zákazníka (maloobchod).

Naše společnost působí na trhu již 30. rok a proto se řadí mezi jednu z nejsilnějších firem v oblasti velkoobchodního a maloobchodního prodeje potahových látek a čalounické materiálu na Slovensku, Českém, ale i Polskem trhu. Během 30. leté praxe jsme nabyli široké know-how ale i množství zkušeností, které nás profitují mezi profesionály v dané oblasti. A tak i vy můžete těžit z našich dlouholetých zkušeností, které nám pomáhají připravit personální řešení šité na míru právě pro Vás.

Kvalitní služby

O kvalitních službách naší společnosti svědčí dlouholeté, úspěšné spolupráce s více než tisícům odběratelů po celé Slovenské republice, České republice, ale i v Polsku. Dokážeme uspokojit i nejnáročnější požadavky našich klientů.

Naše společnost Vám nabízí:

• Kvalitu
• Flexibilitu
• Výhodné ceny
• Rychlou dobu dodání (max. Do 24 hodin)

Široká nabídka

V roce 2017 jsme naši nabídku rozšířili o exkluzivní značku látek TOCCARE, kterou Vám jako jediný nabízíme na slovenském trhu.

Pečlivě pro Vás vybíráme ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější dezény látek. Neustále Vám přinášíme světové novinky na čestký trh.

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zašleme vzorníky materiálů spolu s cenovou nabídkou.

Zaujala Vás naše nabídka, avšak nejste firma, či živnostník? Rádi Vás přivítáme v naší maloobchodní prodejně v Trenčianských Bohuslavicích během pracovních dní od 07:30 do 16:00.