Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.
nová kolekce MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chci vědět víc...
Velkoobchod s potahovými látkami a čalounickým materiálem
Prečítajte si niečo o nás ..

Prečítajte si niečo o nás ..

Ako sa z malej firmy stala ambiciózna spoločnosť s viac ako 30 ročnými skúsenosťami.

 

Už 3. generacia v rodinnej firme STESA, s.r.o. , ktorá posobí na Slovenskom i Českom trhu už viac ako 30 rokov. Rodinné zázemie firmy, v ktorom po boku konateľov pracujú v manažmente dve dcéry. 

 

Stále sa zvyšujúce požiadavky zákazníkov, či neustále meniace sa trendy nás posúvaju vpred. Sme nadšené, že možeme na slovenský i český trh prinášat kvalitné kolekcie látok, inšpirované najnovšimi svetovými trendami. 

 

Každému v našej rodinnej firme záleží na tom, aby sme nesklamali dôveru našich zákazníkov. Každý obchodný partner, či zákazník je pre nás dôležitý, dodali konatelia.

 

 NAŠE LÁTKY NA VAŠU SEDAČKU !

 

www.stesa.sk

www.stesa.cz

www.montalia.sk

www.montalia.cz

 

#fabrics #familybusiness #trends #upholstery

Sdílet: